Dobro došli na našu novu školsku web stranicu!

Od školske i nastavne 2024. / 2025. godine prelazimo na novu školsku web stranicu. Kao i do sada, na našoj će Vam web stranici biti dostupne nove vijesti o događanjima u matičnoj i područnim školama, obavijesti za roditelje, obavijesti o terminima informacija za sve učitelje, razrednike i predmetne nastavnike, obavijesti o radnom vremenu škole i svim kontaktima, kao i svi važeći dokumenti.

Naša stara web stranica

Našu staru web stranicu, kao i sve njene sadržaje možete pogledati na poveznici

Predmetna nastava

1. sat – 7,30 – 8,15

2. sat – 8,20 – 9,05

3. sat – 9,10 – 9,55

4. sat – 10,10 – 10,55

5. sat – 11,00 – 11,45

6. sat – 11,50 – 12,35

7. sat – 12,40 – 13,25

POGLEDAJTE laughingJELOVNIK ZA RUJAN

Početak nastavne godine u našoj školi označava zajedništvo, molitvu i blagoslov. Tako je bilo i jutros – posjetio nas je velečasni Davor koji je blagoslovio učenike, učitelje i druge djelatnike škole i svima poželio sretan i uspješan početak!

Prvi dan škole u razrednoj nastavi

U područnu školu Zbjeg ove godine krenulo je šest hrabrih, veselih i radoznalih prvašića. U školske klupe sjeli su zajedno s učenicima drugog razreda s kojima će dijeliti trenutke igre, zabave, smijeha, ali i učenja.

Već i ptičice na granama znaju da slike govore više od 1000 riječi. Zato pogledajte fotogaleriju i vidite kako je prošao prvi dan nastave u našim područnim školama:

Obavijest za roditelje – sistematski pregled, 8. razred