Pozdravna riječ ravnateljice na početku nove nastave godine

Dragi učenici, poštovani roditelji,

S velikom radošću vas pozdravljam na početku nove školske godine. Posebno bih htjela izraziti toplu dobrodošlicu našim prvašićima, koji po prvi put kroče u svijet znanja, prijateljstava i novih iskustava. Pred vama su dani ispunjeni učenjem, rastom i zabavom, a mi smo tu da vas podržimo na svakom koraku.

Svim učenicima želim uspješnu i radosnu školsku godinu. Neka vas znatiželja vodi u istraživanju novih znanja, neka vas hrabrost prati u suočavanju s izazovima, a neka vam radost bude vodilja u svemu što radite. Roditeljima zahvaljujem na povjerenju i suradnji te vam želim mnogo strpljenja i ponosa dok gledate svoju djecu kako rastu i napreduju.

Neka nam ova školska godina bude ispunjena uspjesima, suradnjom i sretnim trenucima. Sretno svima i neka nam svima bude uspješna nova školska godina!

Vaša ravnateljica