Pogledajte jelovnik za TRAVANJ!

JELOVNIK ZA TRAVANJ.docx

« Travanj 2024 »

Obavijest učenicima
Autor: Irena Katinić, 16. 3. 2020.

Dragi učenici,
danas je krenulo testiranje virtualnih učionica - trebate se (ako sustav dozvoli) danas tijekom dana prijaviti u sustav i ispod moje ili objave vaših razrednika napisati riječ TEST. Ako sustav ne dozvoli pristup, to nije razlog za brigu - pokušaj kasnije, možda uspiješ. ako opet ne uspiješ, opet pokušaj kasnije. To što sustav ne radi nije ni do Vas, ni do nas, tako da jedino možemo biti strpljivi i pustiti stručnjacima u CARNetu da oni obave svoj dio posla. Iskreno se nadamo da će sve profunkcionirati do srijede.
Od srijede krećemo s online nastavom - svaki dan će Vam nastavnici, koje po rasporedu imate toga dana, u vašoj virtualnoj učionici staviti zadatke koje ćete rješavati. Te zadatke ne morate rješavati iste sekunde kada budu objavljeni, nego ih imate vremena riješiti do slijedećeg dana kada opet imate taj predmet. Npr. ako u srijedu imaš po rasporedu informatiku, dobit ćeš zadatke i imaš vremena do slijedeće srijede riješiti ih. Ako u srijedu imaš hrvatski jezik i dobiješ zadatke, a hrvatski jezik imaš opet u četvrtak, onda imaš samo jedan dan za riješiti ih.
Do tada pratite program po rasporedu na Sportskoj TV. Sadržaji koji se tamo prikazuju možda su Vam već poznati, možda ste ih obradili sa svojim nastavnicima. Ako jesu, ponovit ćeš gradivo, zapisati nešto što si zaboravio ili ćeš si sam odrediti nekoliko zadataka iz udžbenika koje ćeš riješiti.
Neki su postavili pitanje za neopravdane sate, ako nisu pristupili virtualnoj učionici – to nije točno! Nitko neće dobivati nikakve opravdane ili neopravdane sate, dok sustav ne proradi kako treba. Ponavljam – to nije do nas, niti do Vas!!
Dakle, sustav je sinoć nakratko proradio, ali su se jutros opet pojavili problemi! Budimo strpljivi i nadajmo se brzom povratku u školske klupe! Hvala na trudu i suradnji!
LP

p.s. podijelite ovu obavijest kako bi došla do što većeg broja naših učenika. Možete ju kopirati pa zalijepiti i u vaše razredne grupe na Viberu, WhatsAppu ili drugdje!

RASPORED nastave na daljinu